Zonguldak‘ın Gökçebey ilçesinde taşan dereler sebebiyle sel nöbeti tutuluyor
ZONGULDAK – Zonguldak’in Gökçebey ilçesinde tesirli olan kuvvetli sağanakla birlikte yollar ırmağa dönüştü.
Zonguldak’ta gece saatlerinden itibaren aralıklarla tesirli olan kuvvetli sağanak yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Polis ve jandarma grupları merkezi pozisyonda sık sık devriye atarak vatandaşları uyardı. Birçok vatandaş iş yerlerini su basmamasi için tedbir aldı
Köylerdeki ve merkezi pozisyondaki konut işyerlerini su bastı
Gece saatlerinde tesirli olmasını beklenen sağanak yağmur için AFAD, belediye ve itfaiye grupları ve birçok vatandaş sel nöbeti tutuyor. Ömrü olumsuz etkiliyen yağmur bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.