İZMİR’in Gaziemir ilçesinde, servis minibüsünün çarptığı yaya kaldırıldığı hastanede ömrünü yitirdi.
Kaza, saat 01.30 sıralarında Akçay Caddesi’nde meydana geldi. Teze nazaran, oto galeri işletmecisi olduğu öğrenilen Abdurrahman Aydın (58), Akçay Caddesi’nde yolun karşısına geçmek istedi. Bu sırada, yola çıkan Aydın‘a şoförü ve plakası öğrenilemeyen bir servis minibüsü çarptı. Meydana gelen kazada, Aydın ağır yaralı olarak Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Aydın, yapılan müdahalelere karşın kurtarılamadı. Kazayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, servis minibüsü şoförünün polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi. Kazayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.