KÜTAHYA’da, personellerin taşındığı servis otobüsünün kırmızı ışıkta bekleyen 2 arabaya çarptığı kazada 1’i çocuk 3 kişi yaralandı.
Kaza, öğlenden sonra Kütahya- Afyonkarahisar karayolu Nafi Güral Fen Lisesi yakınında meydana geldi. Kütahya istikametinden Afyonkarahisar istikametine gitmekte olan Ekrem Uçar idaresindeki, personellerin taşındığı 43 S 0136 plakalı servis otobüsü, şoförünün direksiyon denetimini yitirmesi sonucu kırmızı ışıkta bekleyen 2 arabaya çarptı. Etraftakilerin ihbarı üzerine kaza yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Kazada yaralanan Mehmet Ali Ürüç (77), Şerife Ürüç (77) ve Mehmet Efe Ekici (12), sıhhat takımlarınca yapılan birinci müdahalelerinin ardından Kütahya Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak, tedaviye alındı. Kaza nedeniyle Kütahya- Afyonkarahisar istikametinde uzun araç kuyruğu oluştu. Polis, kazayla ilgili inceleme başlattı.