Toroslar Belediye Lideri Atsız Afşın Yılmaz, Türkiye Diyanet Vakfına vekalet yoluyla kurban bağışı yaptı.
Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesinden yapılan açıklamaya nazaran, Lider Yılmaz; Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) işbirliğinde “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürülen vekalet yoluyla kurban kesim programına bu yıl da katılarak takviye verdi. TDV Toroslar Şubesine kurban bağışı yapan Lider Yılmaz’ın kurban vekaletini, Türkiye Diyanet Vakfı ismine Toroslar İlçe Müftüsü Bayram Danacı kabul etti.
Bayramın rahmetini, dayanışma ve paylaşma ile artırdıklarını belirten Yılmaz, “Kurban ibadetimiz güzel olsun. Bizim en büyük zenginliğimiz, birlik ve beraberliğimiz. Bu kampanya da toplumsal dayanışmanın en hoş örneklerinden biridir. Bağışların, muhtaçlık sahiplerine ulaştırılacak olmasının ayrıyeten memnunluğunu yaşıyoruz. Diyanet İşleri Başkanlığına, Türkiye Diyanet Vakfına ve kampanyada katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Müftü Danacı ise Yılmaz’a takviyelerinden ötürü teşekkür ederek, vekaletle kurban bağış makbuzunu takdim etti. – MERSİN