Adıyaman‘ın Kahta ilçe Belediyesi, işgal edilen ve kullanıma kapalı alanların açılması için çalışma başlattı.
Kahta Belediyesi ilçenin Kuzey Doğu etraf yolu olan Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunan Turgut Özal Mahallesi güzergahında işgal edilen ve kullanıma kapalı alanların yine trafiğe açılacağını duyurdu İlçe ulaşımının rahatlaması için etraf yolunun kıymetli olduğunu belirten Kahta Belediye Lideri İbrahim Yusuf Turanlı, “Kuzey Doğu Etraf Yolu Kurtuluş Caddesi Menderes Mahallesi Baraj yolundan (Kahta Dokuma Yanı) başlayıp, Hürriyet, Turgut Özal ve Girne Mahallelerimizden geçerek Diyarbakır yoluna irtibatı sağlanan caddemizin, Turgut Özal Mahallesi güzergahı üzerinde bulunan yapıları kaldırarak yolumuzu trafiğe açıyoruz. Göstermiş oldukları duyarlılıklarından ötürü mahalle sakinlerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İlçemize ve halkımıza iyi olmasını diliyorum” dedi. – ADIYAMAN